Džiovinta ąžuolo storlentė, dilė

Džiovinta ąžuolo storlentė, dilė

67,76 €
Su mokesčiais

Džiovintos ąžuolo storlentės (dilės) tinkamos baldų, laiptų, durų, langų ir kitos produkcijos gamybai.

Ąžuolinės storlentės / dilės standartiškai būna 50mm storio ir 3 metrų su pliusu ilgio, o storlenčių plotis kintamas.

 

Džiovintą ąžuolo medieną mes siūlome įsigyti baldų, durų, laiptų, langų, palangių ir kitos produkcijos gamybai. Visa mūsų produkcija yra išdžiovinta specialiose džiovyklose ir realizacijos metu būna 7 - 9 proc. drėgnumo. Savo asortimente nuolatos turime ąžuolo storlenčių (dilių), dar kitaip vadinamų blankių 50 mm ir 25 mm storio lentų. Ąžuolo storlenčių ir lentų ilgis dažniausiai būna 3 metrai su užlaida.

Apdirbimas
* Jei džiovinta mediena neapdirbta, storis gali svyruoti nuo 1 - 2 milimetrų. Daugeliu atvejų paklaida būna į pliusą. Pvz. 50 mm tai daugumoje būna 51 mm.
6 Prekės
* Jei džiovinta mediena neapdirbta, pjauta gateriu ar kitu įrenginiu kuris neturi labai didelio tikslumo, o medienai užtenka tokio apdirbimo būdo, storis gali svyruoti nuo (+/-) 1-3 milimetrų. Daugeliu atvejų paklaida būna į pliusą, kadangi prieš džiovinimą visa produkcija pjaunama su užlaida nuodžiūviui. Pavyzdžiui, jei nurodyta, kad jos storis 50 mm su žvaigždute, tai daugeliu atveju ir bus 50 mm arba 51 mm. Mažiau gali pasitaikyti labai retu atveju.

Nėra komentarų
Produktas įtrauktas į pageidavimų sąrašą
Product added to compare.

Naudojame slapukus, kad galėtume suasmeninti turinį bei skelbimus, teikti visuomeninės medijos funkcijas ir analizuoti srautą. Be to, svetainės naudojimo informaciją bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais, kurie gali ją pridėti prie kitos jūsų pateiktos arba naudojant paslaugas surinktos informacijos.