Džiovintos ąžuolo storlentės, dilės, lentos

Ąžuolo storlentės, dilės

Šviežiai nukirsta ar jau ir supjauta mediena yra tik žaliava tolimesniems gamybos bei apdirbimo procesams, ji pasidaro vertinga konstrukcine medžiaga tik pašalinus iš jos didžiąją dalį drėgmės, ją išdžiovinus tam skirtose džiovyklose ar natūraliai. Džiovinta mediena būna brangesnė ir jos asortimente vyrauja gerokai mažesnis matmenų pasirinkimas.

Mediena yra džiovinama pagal jos rūšį bei panaudojimo paskirtį, todėl medienos drėgnumas iki kurio turi būti išdžiovinta mediena, priklauso nuo medienos paskirties. Baldų, laiptų, turėklų ir kitų vidaus gaminių gamybai skirta mediena turi būti džiovinama iki 7 – 8%, statybiniams dirbiniams – iki 18 – 20% ir pan.

Džiovintą uosio medieną mes siūlome baldų, laiptų, langų ir kitos produkcijos gamybai. Visa mūsų produkcija yra išdžiovinta specialiose džiovyklose iki 7 - 8 proc. drėgnumo. Savo asortimente nuolatos turime ąžuolo storlenčių (dilių) 50 mm ir lentų 25 mm storio. Ąžuolo storlenčių ir lentų ilgis 3 m. Esant poreikiui galime išpjauti Jums reikiamų matmenų ąžuolo medieną.

Produktas įtrauktas į pageidavimų sąrašą
Product added to compare.

Naudojame slapukus, kad galėtume suasmeninti turinį bei skelbimus, teikti visuomeninės medijos funkcijas ir analizuoti srautą. Be to, svetainės naudojimo informaciją bendriname su visuomeninės medijos, reklamavimo ir analizės partneriais, kurie gali ją pridėti prie kitos jūsų pateiktos arba naudojant paslaugas surinktos informacijos.